• -300,00 Kč

Tilak Ketil man černá


Tilak Ketil je velmi lehká, teplá a dobře sbalitelná bunda. Použitelná samostatně jako svrchní bunda nebo jako zateplovací vrstva pod vnější bundu. Model používaný záchranáři z Horské služby ČR.Hmotnost:(L) 370 g
Materiál:
Pertex Quantum Air

Izolační vrstva: Climashield® Apex 67 g/m25 790,00 Kč
5 490,00 Kč s DPH
Ušetříte 300,00 Kč
Velikost
1 ks
Počet
Poslední kus skladem

Jedná se o velice oblíbenou bundu určenou k zateplení . Bunda s novým vrchním materiálem Pertex Microlight a ověřenou izolací Climashield Apex. Bunda Tilak Ketil je velice oblíbenou izolační bundou. 

Vrchní materiál Pertex Quantum AirIzolační materiál Climashield Apex
Rozhodujete-li se mezi peřím a dutým vláknem, musím vám říct, že obojí má své výhody. Proto se vám s rozhodováním pokusíme pomoci. Pokud se pohybujete ve vlhkém prostředí, vykonáváte větší námahu a tím pádem se více potíte, nebo se prostě jen nechcete starat o péřovku, bunda se syntetickým vláknem bude důstojnou náhradou bundy péřové. Izolační vlastnosti srovnatelné, rychlost prosychání materiálu dokonce péřovky daleko předčí.

Materiál Climashield® APEX je perfektní kombinace nízké hmotnosti a tepelné účinnosti a je v současnosti jeden z nejlepších tepelně-izolačních materiál na trhu. Pokud chcete izolaci odolnou proti chladu a vlhkosti s malým rozměrem a nízkou hmotností, je Climashield® APEX nejlepší volbou. Kapuce je to pravé do studených poryvů větru a prodloužený zadní díl zamezuje pronikání chladu a podfouknutí.

Bunda je výborně sbalitelná – lze ji sbalit do vnitřní kapsy; váha okolo 300 gramů batoh příliš nezatíží.

 

Pokud zrovna nebude pršet, nebo vydatně sněžit, Ketil bude komfortní svrchní vrstvou v suchém chladu. Protože má bunda anatomický střih, nebude problém přes ni při zhoršení počasí přehodit jakoukoli Hardshell bundu.

Tilak vyrábí všechny své produkty v Šumperku v České republice. Díky tomu může nabídnout prodlouženou záruku v délce 4 roky a záruční a mimozáruční servis.

Ketil
1 ks

Specifické reference

ean13
8595185367427