Oficiální Credencial - Průkaz poutníka do Santiaga de Compostela španělský

Credencial

Oficiální španělský Průkaz poutníka do Santiaga de Compostela

Camino de santiago

100,00 Kč s DPH
5 ks
Počet
Skladem
AD_4nXeUy_uwM-FSkWETojhO0svOkSCo166OkcxXR2kUr-Mh9vAayZlaJfkMPlMjMJNihXUaVe1iPlLSy3w0n_4fC9ArCUTC4TPfGsg7azsEdFB56-Zr-zY8nKZFrzWc0iXl5w2GaBSMyPXoEa7K5xFrP80_VE9Y?key=wbHoQkcL-F_TXsuWDtH0tA

Když si koupíte jakékoli merino triko, dostanete od nás credencial ‼ZDARMA‼ Stačí jen při online objednávce do poznámky napsat “Jsem poutník”. Akce platí do konce května a samozřejmě i na kamenném obchodě, heslo je jasné ???? Těšíme se na Vás!


Credencial (španělsky) nebo creancial (francouzsky) je jakýsi průkaz poutníka. Jedná se o malou knížečku (skládanku), do které poutník dostává razítka v kostelích při cestě nebo v ubytovnách, kde přespává. Credencial je pro většinu poutníků základní upomínkový předmět z pouti, který jim připomíná jednotlivé absolvované etapy.

Credencial

V některých ubytovnách ve Španělsku je vyžadován proto, aby poutníka vůbec ubytovali. Platí především o církevních ubytovnách, které nabízejí ubytování zdarma (za dobrovolný příspěvek) a městských (munucipálních) ubytovnách.

Kdo chce získat potrvzení o vykonání svatojakubské pouti v katedrále v Santiagu (Compostelu), musí absolvovat minimálně 100 km pěšky nebo na koni a nebo 200 km na kole. Vykonanou cestu dokládá razítky s datumem získání v credencialu.

Compostela

 

 

5 ks

Mohlo by vás také zajímat